| Αρχική Σελίδα | 
 
ΥΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ 2016-17
ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΨΗΛΟΤΕΡΩΝ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ 2016-17
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19160 ΓΕΛ ΦΙΛΥΡΟΥ
2 ΣΔΡΟΛΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 19083 3ο ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3 ΚΡΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 19073 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
4 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19062 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
5 ΤΑΞΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19058 2ο ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
6 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19042 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
7 ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 19027 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
8 ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ 19017 11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19010 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ
10 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 19008 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΣΧΟΛΗ
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19005 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
12 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 18975 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18967 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
14 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18945 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 ΚΑΜΠΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 18908 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
16 ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 18899 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18888 11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18 ΣΙΩΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18869 15ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 18869 ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ
20 ΤΟΤΟΚΩΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 18864 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
21 ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 18852 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 18850 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
23 ΓΙΑΓΚΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ 18788 24ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18784 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
25 ΡΟΓΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18763 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 ΜΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18752 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
27 ΦΟΝΤΟΜΠΕΛ ΙΛΙΑ 18751 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
28 ΓΙΑΜΟΥΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18730 1ο ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
29 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18727 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
30 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18703 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
31 ΔΑΣΗΓΕΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18701 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
32 ΚΟΣΚΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18699 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
33 ΠΛΟΥΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 18671 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
34 ΒΕΡΓΙΑΝΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 18657 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
35 ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18657 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
36 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18650 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
37 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18638 1ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
38 ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ 18635 14ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
39 ΠΙΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18596 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
40 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18595 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΜΑΚ
41 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 18594 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
42 ΓΑΛΑΝΗ ΑΓΝΗ 18589 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18564 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
44 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 18553 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
45 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 18529 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
46 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 18519 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
47 ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 18493 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
48 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18476 14ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
49 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 18471 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
50 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18462 1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
51 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18459 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
52 ΤΣΑΚΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18457 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
53 ΧΑΤΖΗΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18451 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
54 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 18400 1ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18395 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18383 1ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΗΣ
57 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18376 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
58 ΒΟΤΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 18366 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
59 ΖΛΑΤΙΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18360 ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ
60 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18358 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
61 ΓΙΑΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18350 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
62 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 18341 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
63 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18341 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
64 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18309 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
65 ΣΠΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 18307 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
66 ΣΑΛΤΙΕΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΡΟΖΗ 18299 12ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
67 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 18283 ΓΕΛ ΦΙΛΥΡΟΥ
68 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 18264 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
69 ΦΥΤΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 18261 7ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
70 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 18250 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
71 ΔΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18240 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
72 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18239 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
73 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18238 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
74 ΦΙΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 18236 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
75 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18214 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
76 ΣΚΥΦΤΑ ΑΝΝΑ 18208 28ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
77 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 18194 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ
78 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18177 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
79 ΔΑΒΗ ΣΟΦΙΑ 18176 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
80 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18175 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
81 ΟΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18167 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
82 ΣΑΚΚΑ-ΜΠΟΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 18156 18ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
83 ΤΑΝΗ ΑΝΝΑ 18141 1ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
84 ΜΠΕΡΤΖΕΣ ΝΑΤΑΛΙΑ 18139 18ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
85 ΝΤΑΓΚΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18133 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
86 ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18076 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
87 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ 18045 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
88 ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18042 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
89 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18029 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
90 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΒΙΚΥ 18000 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
91 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17998 1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
92 ΠΑΣΧΑΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 17979 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
93 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 17955 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
94 ΝΟΤΑΡΑΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 17951 2ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΙΑΣ
95 ΣΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17950 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
96 ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17949 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
97 ΑΡΜΕΝΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 17947 1ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
98 ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 17947 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
99 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 17930 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
100 ΛΙΟΥΛΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 17909 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
101 ΜΠΡΑΧΟ ΚΩΣΤΑΣ 17900 NULL
102 ΛΥΜΠΙΤΣΙΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17899 5ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
103 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17891 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
104 ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ ΝΕΝΑ 17889 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
105 ΓΙΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 17867 12ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
106 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΓΚΥ 17867 1ο ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
107 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17863 2ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
108 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 17858 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
109 ΚΑΡΥΔΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 17850 24ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
110 ΤΣΙΑΔΗΜΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 17846 ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
111 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17834 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
112 ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17823 8ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
113 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17813 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
114 ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 17811 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
115 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 17806 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
116 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 17784 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
117 ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 17768 4ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
118 ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΞΕΝΟΦΟΝΤΑΣ 17753 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
119 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17740 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
120 ΚΟΥΚΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17732 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
121 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ 17721 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
122 ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 17706 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
123 ΤΖΑΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17700 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
124 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17672 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
125 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΗ 17668 ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
126 ΜΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17657 2ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
127 ΖΩΤΟΥ ΑΝΝΑ 17653 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
128 ΞΟΦΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 17644 ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
129 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17636 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
130 ΚΩΣΤΙΚΗ ΧΡΥΣΗ 17623 4ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
131 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΟΛΓΑ 17619 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
132 ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΒΑΪΑ 17587 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
133 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17586 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
134 ΓΚΟΥΛΓΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17569 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
135 ΤΣΙΦΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 17560 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
136 ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ 17539 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
137 ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17533 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
138 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 17533 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
139 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 17530 1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
140 ΘΕΜΕΛΗ ΜΕΝΙΑ 17510 3ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
141 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17500 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
142 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 17481 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΜΑΚ
143 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17478 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
144 ΣΠΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17476 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΣΧΟΛΗ
145 ΔΕΠΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17475 12ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
146 ΚΟΥΙΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 17469 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
147 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 17467 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
148 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17466 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
149 ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 17460 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
150 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 17427 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
151 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17424 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
152 ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17420 23ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
153 ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17412 14ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
154 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ 17411 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
155 ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ 17410 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
156 ΤΣΙΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17408 1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
157 ΤΑΣΟΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17395 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
158 ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ 17394 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
159 ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 17390 4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
160 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17338 ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
161 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 17330 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
162 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 17329 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΜΑΚ
163 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17325 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
164 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΧΑΙΔΩ 17320 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΣΧΟΛΗ
165 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 17317 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
166 ΚΟΥΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 17315 ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
167 ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 17308 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
168 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 17308 ΓΕΛ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
169 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 17283 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
170 ΒΙΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 17275 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
171 ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 17272 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
172 ΤΣΑΒΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17265 2ο ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
173 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17264 ΓΕΛ ΑΡΝΑΙΑΣ
174 ΒΟΥΡΑ-ΤΣΕΡΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) 17230 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
175 ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΛΗ 17223 32ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
176 ΚΟΥΡΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ 17214 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
177 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 17213 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
178 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17201 2ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
179 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΝΙΚΗ 17200 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
180 ΜΠΑΜΛΑΡΗ ΠΑΥΛΟΣ 17199 5ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
181 ΣΑΚΟΥΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 17199 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
182 ΓΚΛΑΒΙΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 17193 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
183 ΚΟΡΠΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17191 ΓΕΛ ΦΙΛΥΡΟΥ
184 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 17169 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
185 ΡΟΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 17156 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
186 ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 17130 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
187 ΚΡΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17127 2ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
188 ΛΙΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΩΑΝΝΑ 17124 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
189 ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17116 ΓΕΛ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
190 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 17115 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
191 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17108 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
192 ΒΩΔΕΝ ΕΥΑ 17100 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
193 ΣΓΟΥΡΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 17100 8ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
194 ΑΛΣΙΜΠΑΝΗ -ΛΑΓΟΠΟΔΗ ΑΖΑΡ - ΜΑΡΙΑ 17089 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
195 ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17083 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
196 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 17075 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
197 ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17067 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
198 ΛΕΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 17052 ΓΕΛ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
199 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 17046 32ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
200 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 17030 3ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
201 ΛΙΤΣΗ ΑΝΝΑ 17008 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
202 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 17005 ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
203 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 17003 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
204 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17000 4ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
205 ΣΤΑΜΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ 16998 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
206 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 16980 ΓΕΛ ΦΙΛΥΡΟΥ
207 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16972 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
208 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16971 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ
209 ΤΣΑΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16965 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
210 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16956 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
211 ΠΑΤΣΙΑ ΧΡΥΣΗ 16939 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
212 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 16930 2ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
213 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16911 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
214 ΧΡΥΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 16905 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
215 ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16900 2ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
216 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ 16884 15ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
217 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 16879 3ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
218 ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 16869 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
219 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 16859 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
220 ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 16857 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
221 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16855 ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
222 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 16854 2ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
223 ΧΟΡΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 16830 3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
224 ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΙΑΝΑ 16829 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
225 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 16801 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
226 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 16800 18ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
227 ΤΣΙΟΚΑ ΕΛΕΝΑ 16800 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
228 ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 16800 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
229 ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ 16783 ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
230 ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16781 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
231 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16707 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
232 ΝΤΟΥΠΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16703 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΠΘ
233 ΒΑΡΤΑΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ 16701 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
234 ΖΑΚΑΛΚΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 16690 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
235 ΠΙΠΠΟΥ ΕΛΛΗ 16679 17ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
236 ΜΑΝΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 16640 3ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
237 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 16629 3ο ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
238 ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 16624 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
239 ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 16600 4ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
240 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16594 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΣΧΟΛΗ
241 ΜΠΑΣΔΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16578 ΜΟΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
242 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 16571 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
243 ΝΤΟΥΜΑ ΑΘΗΝΑ 16554 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
244 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 16550 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
245 ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16537 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
246 ΔΕΛΛΙΟΥ ΜΑΓΔΑ 16536 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
247 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 16529 1ο ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
248 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16519 11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
249 ΚΑΛΟΥΔΗ ΖΩΓΙΑ 16513 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΜΑΚ
250 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 16500 1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
251 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΦΑΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ 16499 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
252 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16485 2ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
253 ΜΑΛΑΜΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 16478 ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
254 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 16454 4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
255 ΖΛΑΤΙΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16437 ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ
256 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 16417 11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
257 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 16407 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
258 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 16401 ΔΕΛΑΣΑΛ
259 ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 16400 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
260 ΤΣΙΤΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 16400 ΓΕΛ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
261 ΗΛΙΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 16392 ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
262 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 16371 24ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
263 ΔΑΡΔΑ ΑΝΝΑ 16368 10ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
264 ΜΟΥΤΣΙΑΝΑ ΧΡΥΣΑ 16358 1ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
265 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 16358 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
266 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΕΛΙΝΑ 16356 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
267 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 16349 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
268 ΒΛΑΣΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 16325 ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
269 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16314 32ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
270 ΜΕΣΕΡΔΗ ΜΑΓΔΑ 16278 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
271 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ(ΦΑΙΗ) 16277 2ο ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
272 ΔΟΥΡΤΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 16275 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
273 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΕΝΙΑ 16270 27ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
274 ΤΡΟΥΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 16262 ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
275 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16261 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
276 ΠΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 16258 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
277 ΔΗΜΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16238 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
278 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 16229 ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
279 ΜΑΥΡΑΤΖΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 16222 3ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
280 ΑΝΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 16200 2ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
281 ΟΥΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 16200 2ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
282 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 16200 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
283 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16200 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
284 ΕΣΠΙΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 16197 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
285 ΜΠΟΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 16189 30ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
286 ΚΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16170 19ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
287 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16169 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
288 ΜΑΡΤΙΝΗ ΕΛΕΝΗ 16160 1ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
289 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 16150 ΓΕΛ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
290 ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16146 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
291 ΜΟΡΑΛΗ ΖΩΗ 16130 28ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
292 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 16120 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
293 ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 16118 ΑΡΣΑΚΕΙΟ
294 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 16100 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
295 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 16096 18ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
296 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16088 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
297 ΠΑΣΒΑΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 16077 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ
298 ΝΤΑΓΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 16068 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
299 ΟΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 16068 ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
300 ΤΖΙΤΖΙΟΥ ΖΩΗ 16065 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
301 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16055 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
302 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 16052 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
303 ΤΥΡΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 16050 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
304 ΤΖΙΜΟΥ ΒΙΚΥ 16045 1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
305 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 16039 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
306 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ ΑΜΑΛΙΑ 16036 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
307 ΝΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 16035 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
308 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 16028 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
309 ΛΥΣΣΑΡΗ ΧΡΥΣΗ 16021 ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
310 ΤΣΙΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 16014 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
311 ΑΧΠΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16000 1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ
312 ΣΟΛΩΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 16000 24ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Συνεπείς στους όρους δεοντολογίας βεβαιώνουμε και δηλώνουμε υπεύθυνα ότι όλα τα ανωτέρω στοιχεία είναι απολύτως αληθή και ακριβή.
 






Σύνδεση στο Intelschool
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Δεν μπορώ να συνδεθώ Υπενθύμιση
 

Εφαρμογές
    Το νέο Λύκειο
    ΑΕΙ-ΤΕΙ & Επαγγελματικές
    Προοπτικές
    Αυτόματος Υπολογισμός
    Βαθμών & Μορίων
    Θέματα και Λύσεις
    Εξετάσεων 2000-2017
    Βάσεις Εισαγωγής στα
    ΑΕΙ-ΤΕΙ
    Το νέο ΕΠΑ.Λ.
    Εκπαιδευτικά Νέα
    Χρήσιμα Link
    Νεανικά Link
 

Δικτυακά
Διαγωνίσματα

Photos Ημερίδας
Επαγγελματικού
Προσανατολισμού

Παρουσίαση Φωτογραφιών
ελάχιστη προτεινόμενη ανάλυση 1024x768